Máme rádi zvířata – hurá do Zoo Dvůr Králové!

0

zoo dvur kralove

Jak děti, tak i dospělí si užijí krásnou podívanou v ZOO Dvůr Králové. Tahle zoo je úplně jiná, než jak známe z našich mladých let. Savana, deštný prales…nene, nejsme v Africe, ale ve Dvoře Králové!

Spousta zvířat

Těšíte se do zoologické zahrady a odcházíte zklamaní z důvodu malého počtu zvířat? V safari parku se obávat nemusíte, protože zde je k vidění přes 2300 zvířat, největší kolekce afrických zvířat v Evropě, tajemná žirafa Okapi, nové Tropické bažiny, Africká savana, Vodní světy a dalších 12 unikátních expozic včetně galerie obrazů Zdeňka Buriana.

Opravdové safari

V Safari Parku ZOO Dvůr Králové zažijete ty pravé africké zážitky – snili jste o tom, že se dostanete k africkým zvířatům tak blízko, že budou metr od vás? Tak šup sem, protože Dvůr Králové nabízí opravdové safari s volně se pohybujícími stády zvířat a nabízí i jediné Lví safari ve střední Evropě. Žirafy jsou velmi kouzelná a zajímavá zvířata už jen když jsou na obrázku, ale zažít takovou procházku mezi největší skupinu žiraf chovaných mimo Afriku nebo k nosorožcům – to je zážitek na celý život.

zoo dvur kralove nad labem

Noční zážitky

Pokud se rozhodnete zůstat přes noc, zažijete toho spoustu i po setmění. Po takové večerní projížďce safari vám rozhodně vyhládne, což můžete napravit africkou večeří, následně si můžete schrupnout v luxusním stanu nebo africkém bungalovu hned vedle žiraf, pakoňů a zeber.

Staňte se ošetřovatelem

Máte doma dítě, které se rozhoduje, kam půjde na školu? Safari ve Dvoře Králové umožňuje stát se ošetřovatelem celý den. Safari Park je otevřen celoročně a zejména v zimě přijdou vhod velké tropické pavilony Ptačí a Vodní svět nebo pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony či další zvířata africké savany. Rozhodně neváhejte a tuto podívanou si nenechte ujít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here