Bosenské údolí pyramid se pyšní nadčasovostí, pozitivní energií i podzemními labyrinty

1
Bosnia Pyramida
TheBIHLover / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)

Bosenské údolí pyramid: Málokdo o nich ví. Stojí každopádně za pozornost a naplánování si výletu. Kdo by nechtěl navštívit místo, které není příliš známé, ohromí krásou, dodá pozitivní energii a ještě nabízí interesantní podzemní labyrinty.

Jak je to s objevem pyramid v Bosně?

K objevení pyramid v Bosně došlo v roce 2005. Dá se říci, že poměrně nedávno. Zpráva o tomto objevu doslova obletěla celý svět. Tato zpráva v podobě velké senzace byla záhy zhašena, neboť přišel verdikt od „vědců“, že se nemůže jednat o pyramidy, že jsou to jen špičaté kopce. Jenže poté přišly po sobě další objevy v těsné blízkosti pyramid a archeologické vykopávky začaly postupně odhalovat další ukrytá tajemství. Bosenské údolí pyramid je tak výsledkem a neměnným faktem, který už nelze zpochybnit ani ze strany pánů vědců.

Bosenské pyramidy jsou tak prvními v Evropě. Jejich stáří je více jak 25 000 let. Tento fakt byl zjištěn podle moderního radio carbonového testování. Pyramidy jsou pokryté nejlepším betonem, které lidstvo poznalo, tj. tvrdším, než je znám v současnosti nejtvrdší beton. Záhada ponechána na lidské představivosti a fantazii. Je tak na každém návštěvníkovi, aby se rozhodl, zda věří, že tyto pyramidy jsou dílem lidí ve starověku či se jedná o skutečně přirozeně se vyskytující formy, jak tvrdí Evropská asociace archeologů.

Kam se vydat a jaké pyramidy jsou k vidění

Visoko tunel
Edinwiki / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)  tunel ravne

Bosenské údolí pyramid se nachází zhruba 30 km od Sarajeva, konkrétně ve městě Visoko. Přestože se jedná doslova o magické místo, moc se o něm bohužel nehovoří, tudíž je pro řadu neznámou oblastí. Díky archeologickým vykopávkám a vědeckým výzkumům zde byly objeveny nejstarší pyramidy, nejrozsáhlejší síť podzemních tunelů.

Bosenské údolí pyramid tvoří pyramida Slunce, Lásky, Draka a Chrám Matky Země. Pyramida Slunce je umělým kopcem, který byl navezen a modifikován tak, aby splňoval veškeré atributy pyramidy, tj. tvar, bioenergii, orientaci. Je opláštěný několika vrstvami betonových bloků. Mezi vrstvami byly nalezeny zkameněliny listí. Je ovšem otázkou, která civilizace tuto pyramidu stavěla. Zde bylo prostřednictvím radiokarbonové metody určeno stáří na 29 000 let, nicméně to bylo přepočítáno ještě kalibrovanou metodou, která určila časový údaj s jistou odchylkou na potenciální stáří až okolo 34 000 let.

Impozantní podzemní labyrinty

Součást pyramidového komplexu tvoří taktéž podzemní labyrinty, které vedou celým zdejším údolím k jednotlivým pyramidám a ještě k tomu v několika etážích. Vzdálenost od vstupu do labyrintu k pyramidě Slunce je okolo 3 km. Návštěvníkům je zpřístupněna část okolo 2 km. Labyrinty byly tvořeny v slepenci, který se začal utvářet před více jak 30 000 let, zřejmě následkem nějaké katastrofy, ať už šlo o záplavu či potopu. Ve vzniklé tvrdé usazenině, která je složena především z kamení a písku, započala nějaká vyspělá civilizace hloubit chodby.

Každopádně šlo o propracovaný a dokonale promyšlený energetický i ozdravný systém, síť chodeb a komor. Díky zvýšené koncentraci kyslíku, neměnné teplotě a přirozené ventilaci, přítomnosti bioenergie a různých fyzikálních veličin umožnil tento systém i potenciální přežití v podzemí. Pobyt ve zdejších labyrintech má léčivý účinek na psychickou i fyzickou stránku člověka.

Navíc v podzemí nedošlo k naměření žádného škodlivého radiačního ani negativního záření. Zdejší prostor vyniká výjimečností. Lidské tělo není ničím zatěžováno, čímž dochází k šetření vnitřní energie.

To vše podloženo na základě výzkumů. Pyramidy byly vytvořeny pro umocnění pozitivních energetických polí, volné energie a dlouhého života. Prý se jedná doslova o zesilovače energie, které mají tak silný efekt, že dokáží zlepšit zdraví. A k tomu všemu z vrcholu pyramidy Slunce vyzařuje energie v okruhu 4,5 m signál na kmitočtu 28 kHz. Možná právě tato pyramida je největším zdrojem energie, která má význačný a léčivý účinek na lidský organismus.

1 komentář

  1. Byl jsem tam a není tam nic, co by připomínalo pyramidy. Nejzbytečnější zastávka z naší balkánské cesty. A to jsem byl předtím dost velký příznivec. Tady u nás v Beskydech je víc kopců, které připomínají pyramidy než tam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here