Westernové městečko Šiklův mlýn nejen pro děti

0
Westernové městečko Šiklův mlýn

Westernové městečko Šiklův mlýn. Zkuste na chvíli zavřít oči a představit si, co bylo na místě třeba zrovna Vašeho domu před mnoha a mnoha lety, kdy naše území okupovali indiáni a kovbojové, kteří se proháněli na koních, stříleli ze starých bambitek a popíjeli whiskey v Saloonech. Že si to nedovedete představit? Tak se vydejte do Zvole nad Pernštejnem, kde celou tuhle dobovou osadu najdete a budete se zaručeně cítit jako byste do té doby přirozeně patřili.

Jedná se totiž o úplně největší přírodní zábavní areál u nás, který nabízí spoustu možností aktivní i pasivní zábavy pro celou rodinu. Každý den je pro Vás připraven celodenní program, zahrnující  dobová představení, drezúru koní, umění vrhání lasem, kovbojské závody a mnoho dalších. Součástí jsou samozřejmě dobové kostýmy a vše, co k divokému západu patří.

Čeká na Vás i minizoo

Najdete zde dokonce i jakousi minizoo, ve které můžete vidět i miniprasátka a mnoho dalších zvířátek. Celý komplex se skládá ze tří zábavních areálů, ve kterých můžete využít největší nabídku služeb a zábavy u nás. Máte možnost se zde samozřejmě ubytovat ve zděných budovách, pro dobrodruhy jsou připraveny plátěné stany. Kombinace tohoto ubytování a okolní přírody působí doslova magicky. Tady zaručeně zapomenete na všechny problémy, které máte, protože celková atmosféra Vás doslova vtáhne a Vy nebudete vědět, co dřív sledovat.

Můžete navštívit mnoho restaurací či obchůdků plných dobových výrobků a přitom sledovat program, který je pro Vás připraven neustále a do kterého se dokonce můžete aktivně zapojit. Zábavu si tu najde každý člen rodiny. Nicméně, doporučujeme areál navštívit minimálně na víkend, abyste se stihli nabažit všeho, co Vám dobové městečko nabízí.

K vidění je zde i ohňová show a kdyby Vám bylo po ní moc horko, můžete se zchladit v přírodním koupališti, které se nachází hned vedle areálu, což Vaše děti určitě ocení.

Zažijte pohádkový víkend s celou rodinou, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

http://www.sikland.cz/cenik-a-vstupne/

Hledáte inspiraci kam na výlet? Podívejte se na naše tipy – vyslapy.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here