zážitek

Zážitek hledají zejména milovníci adrenalinu a dobrodružství. Podívejte se na naše tipy na zážitky, které vás určitě nadchnou.

V této kategorii najdete inspiraci na zážitek nejen pro sebe, ale třeba také pro partnera či celou rodinu.

Na portálu vyslapy.cz najdete mnoho tipů a doporučení. Líbí se vám vyslapy.cz? Staňte se našim fanouškem na sociálních sítích a bude vám zasláno oznámení při každém článku

sixtinska kaple

Sixtinská kaple: Zde se schází konkláve a jsou zde k vidění umělecké klenoty

Kdo by alespoň jednou neslyšel o Sixtinské kapli? Dechberoucí místo nejen pro milovníky umění. Místo, kde můžete vidět nejkrásnější mistrovská díla. Jedna návštěva se změní v zážitek na celý život. Sixtinská kaple byla soukromou kaplí papežů. 
Stramberk

Štramberk: Vystoupejte na Trúbu a pochutnejte si na odkazu Mongolů

Malebné městečko Štramberk se nachází na Moravě v okrese Nový Jičín. Nad tímto městečkem se vypíná hrad s gotickou věží Trúba, která slouží zároveň jako turistická rozhledna.
dinopark liberec

Dinopark v Liberci má nejstarší rostlinu na světě

Máte doma malého neposedu, který si věčně hraje s dinosaury a Jurský park by si mohl pouštět pořád dokola? Co mu takhle splnit sen, aby si mohl na dinosaura sáhnout? Dinopark v Liberci najdete v nákupním centru Plaza v centru města Liberec.
jested

Ještěd je víc než jen vysílač. A za svou slávu vděčí požáru

Ještěd- na vrcholu Ještědu se otevírá krásný pohled do širokého okolí ze známého vysílače. Při dobré viditelnosti si vychutnáte výhledy na Krkonoše, Český ráj, Jizerské i Lužické hory.
ozubnice

Svezte se po jediné ozubnicové trati u nás. Vede z Tanvaldu do Kořenova

Když se řekne ozubnicová trať, každému se jistě vybaví strmé stoupání. Ano tzv. ozubnice se využívá tam, kde je nutné vést trať do prudkých kopců, které by klasické lokomotivy vyjet nezvládly. Tak tomu bylo hlavně v minulosti, protože dnes existují mnohem výkonnější vozidla, která stoupání zvládají hravě.
snoezelen

Snoezelen v Olomouci – nevšední potěšení pro všechny smysly

Rodičové na mateřské dovolené, pozor! Už jste navštívili Snoezelen v Olomouci? Nikdy jste o tom neslyšeli? Jde o multismyslové relaxační centrum a mezi jeho návštěvníky právě patří zejména rodiče na mateřské a rodičovské dovolené
neviditelna vystava

Neviditelná výstava Praha – zažijte svět trochu jinak

Neviditelná výstava konající se v našem hlavním městě je jedinečný obohacující a uvědomující zážitek, kdy zažijete svět, který je na oko pohlcen pouhou tmou.
vinne sklepy lechovice

Vinné sklepy Lechovice – jak chutná víno ze dna přehrady?

Lechovice spadají do Znojemské vinařské podoblasti, působící již od roku 1993 a řadící se k tradičním výrobcům vín s prvotřídní kvalitou. Přestože společnost vznikla v roce 1993 a navázala tak na dlouholetou tradici, její kořeny sahají až na počátky 18. století, kdy se v Lechovicích začal hloubit sklep.
miniuni

Miniuni svět miniatur v Ostravě – tajemství architektury jako na dlani

Kdo by se rád podíval do zahraničí na světoznámé stavby a nemůže, má možnost navštívit Miniuni svět miniatur. Tenhle úplně jiný svět najdete přímo v centru Ostravy, vedle areálu Výstaviště Černá louka.
kyselka

Kyselka v Karlovarském kraji, tady působil slavný Mattoni

Jedno z turisticky významných míst v Karlovarském kraji je bezesporu obec Kyselka. Pouhých 10 km od Karlových Varů nalezneme místo, které si nemůžete nechat ujít.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this