Vyhlídkové plavby v Praze po celý rok: Nevšední zážitek a také vhodný dárek

0
praha
Zdroj foto: cs.wikipedia.org

Vyhlídkové plavby v Praze: Vychutnejte si plavbu lodí po Vltavě. Zavítejte do Prahy za nevšedním zážitkem. Užijte si neopakovatelnou atmosféru a jedinečnou podívanou. Z jakého menu je možné vybírat? Plout můžete celoročně.

Podívaná na Prahu a její historické i novodobé skvosty z jiného pohledu. Vychutnejte si tyto památky prostřednictvím jedinečného zážitku prostřednictvím vyhlídkové okružní plavby. Podívaná a nezapomenutelný zážitek, který uspokojí i ty nejnáročnější. Plout je možné kdykoli, v průběhu celého roku, v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách.

Vše má své kouzlo a nezaměnitelný půvab. Může být snad něco ještě krásnějšího, než pohled na osvětlenou Prahu a křišťálovou hladinu. Z paluby lodě či parníku můžete tak vidět ty nejzajímavější a nejpozoruhodnější památky.

Co vše je k vidění?

most
Foto: cs.wikipedia.org   Karlův most

Záleží na konkrétní volbě okružní plavby, kdy můžete vidět panorama Pražského hradu, budovu Národního divadla, Karlův most včetně mosteckých věží, pražské vodárenské věže, Rudolfinum, Tančící dům, Petřínskou věž či Vyšehrad. Při plavbě se vám nabízí dechberoucí pohled na tyto monumenty. Na vodní hladině můžete spatřit labutě, které umocňují kouzlo romantické plavby.

Kromě vidění výše uvedených památek a význačných dominant Prahy, na vás čeká průvodcovský výklad, který je velmi poutavě servírován, kdy se tak dozvíte o každé význačné budově, pamětihodnosti více. Nechybí ani možnost občerstvení na palubě.

Pro ty nejnáročnější nebo ty, co zkrátka chtějí něco více, se nabízí jedinečný luxusní zážitek v podobě plavby sladkou Prahou, kde kromě honosného prostředí na překrásné lodi uspokojíte i své chuťové buňky, neboť je tu servírováno gurmánské menu o třech chodech a nechybí exkluzivní nabídka vína. Magické kouzlo je zde podtrženo živou hrou na piano a úchvatný výhled na památky v záři nočních světel.

Tato plavba je pro všechny gurmány, romantiky a ti, co zkrátka si chtějí užít plavbu se vším všudy. Zážitek, který vyniká nevšední atmosférou. Vaše chuťové buňky si zde přijdou na své, neboť můžete vybírat ze tří variant. Nechybí bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Magické výhledy z lodi na zimní krásu Prahy

Pokud se domníváte, že vyhlídkovou plavbu není možné absolvovat v zimním období, tak jste na omylu. Je to možné a rozhodně stojí za to vyzkoušet. Netradiční okružní plavba či náležitý tip na vhodný dárek, jak obdarovat své blízké, rodinu či přátele.

V zimní sezóně se nabízí jak klasická hodinová plavba vyplouvající z Dvořákova nábřeží, ale také si můžete dopřát luxus v podobě nalodění na Křišťálovou večeři, která vás čeká na jedné z velice moderních a prosklených lodí či si užít degustační menu. V adventním čase nechybí tradiční vánočně laděné vyhlídkové plavby.

Zimní plavby z Dvořákova nábřeží nabízí krásnou podívanou už i jen na samotné množství lodí a parníků, kterých je tu mnohem více než u Čechova mostu. Je to z důvodu, že se tu nachází i přístaviště lodí. Samotné Dvořákovo nábřeží si rovněž můžete prohlédnout při plavbě lodí spojenou s obědem či večeří.

Nutno podotknout, že okružní vyhlídková plavba nadchne nejen návštěvníky Prahy, ale i místní, neboť je ojedinělým a neobyčejným zážitkem. Nejen pohled na památky, ale i na vodní hladinu má pro řadu nezaměnitelné kouzlo a půvab.

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here