Escape6 Prague Car Festival 2020

0

sportovni auta

Automobilová výstava Escape6 Prague Car Festival, zaměřená především na tuning a performance, má již 9 let své místo poslední prázdninový víkend na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. I přes nepříznivou situaci s pořádáním hromadných akcí to nyní vypadá, že vývoj koronavirové pandemie a díky němu zavedená pravidla a nařízení umožní i letošní ročník, a tak jsme se zeptali organizátorů, co nás vlastně čeká.

soucastky

Společné konání akcí Escape6 Prague Car Festival a Autoshow

Všechno zlé je pro něco dobré. A tak se nejprve zrušená Autoshow přesunula ze začátku dubna konec srpna a nakonec se uskuteční ve stejném termínu jako E6PCF. Návštěvníci tak budou moci sledovat nejen upravené automobily a velkolepou show v halách i na venkovní ploše, ale také 23. ročník automobilové výstavy zaměřené na nové automobily a příslušenství. To vše za jedno vstupné.

Rozšířený termín konání

Díky výše zmíněnému spojení dojde k prodloužení výstavy E6PCF na 3 dny. Bude se tedy konat i v pátek, což by mělo přinést vyšší zájem médií a odborně zaměřených návštěvníků.

auta

Kvalifikace na Mistrovství ČR Simracing 2020

Jak už název napovídá, půjde o soupeření na stále populárnějších závodních simulátorech. Jejich boom paradoxně urychlila koronavirová krize, která zabránila pořádání sportovních podniků v reálném prostředí. V sobotu 29. 8. se tak uskuteční další kvalifikační závod Mistrovství ČR, jehož finále se uskuteční opět na výstavišti PVA Expo Praha v rámci podzimní výstavy Racing Expo.

vystava

Porsche sraz

Loňský ročník ukázal, že o klubové srazy renomovaných značek je zájem, a proto se také letos uskuteční nedělní sraz majitelů automobilů Porsche, pořádaný Porsche Classic Clubem ČR.

Akční program na venkovní ploše

Návštěvníci výstavy si odnesou nejen vzpomínky na tuningové skvosty, ale mohou zažít také opravdové jízdy driftovacími speciály a tříkolkami, tzv. drifttriky, v areálu výstaviště, nebo různými modely supersportů a sériových automobilů volně v dopravním provozu.

vozidlo

Noví partneři akce

Již z názvu je patrné, že titulárním partnerem je stále společnost Escape6. Pozici generálního partnera po několika letech opustila společnost BSR, která naopak podpořila výstavu Racing Expo a do oficiálního názvu přinesla značku Eibach, tedy Eibach Racing Expo 2020. Generálním partnerem se tak stala společnost Revilo Auto a autokosmetika Mothers, kterou na českém trhu zastupuje. Významným partnerem se nově stala společnost Car Media, která jako hlavní partner obsadí celou halu č. 6 a přispěje do programu také speciální sekcí věnovanou oblasti Car Audio.

Zcela jistě se máme na co těšit a věříme, že do termínu akce, který je 28.-30. srpna vám přineseme ještě další novinky z připravovaného programu.

sportovni vozidlo

 

Text: Cars&Stories

Foto: Escape6 Prague Car Festival

…………….Komerční článek……………

 

 

 

 

 

[fblike]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here