Westernové městečko Boskovice nabídne nefalšovanou atmosféru Divokého západu

0

Westernové městečko Boskovice se nachází 36 km od moravské metropole Brno a je velmi vyhledávanou turistickou atrakcí. Městečko bylo vybudováno roku 1994 v místech neosídleného pískovcového lomu. Areál je velkým lákadlem pro milovníky divokého západu, jak pro velké, tak i pro malé.

westernové městečko boskovice
westernové městečko boskovice

Zlatá horečka

Celodenní program láká především rodiny s dětmi, městečko je terčem pro školní výlety a firemní akce. Své dovednosti si zde může ověřit každý. Tady je to místo, kde se můžete stát pravým kovbojem nebo indiánem. V městečku naleznete rozmanité atrakce a zákoutí, které stojí za to vyzkoušet.

Co vše zde můžeme navštívit?

Je zde divadlo, lanové centrum, indiánská vesnice, střelnice, tattoo saloon, pořádají se zde zábavy s koňmi včetně jejich výcviku, můžete si ozkoušet i rýžování zlata, střelbu z luku, měření síly pomocí silostroje, zahrát si karetní hry nebo si můžete zajít na procházku s kozou.

Mimo těchto atrakcí se v areálu pořádají pravidelné speciální akce, koncerty, galavečery, kabarety, noční představení koňské show, country bály a potěší vás jistě i velká zážitková hra Zlatá horečka.

Občerstvení v Saloonech

V areálu okusíte i stravu s atmosférou divokého západu. Ve stylové restauraci Saloon 1870 podávají kovbojská jídla, kdy celý zážitek zpříjemní stylově oblečená obsluha. Pokud se chcete občerstvit v menší restauraci, pak se nabízí mexická hospůdka Desperado. A pokud dostanete chuť na něco grilovaného, Lokomotiva gril u Šedého vlka jistě bude to pravé místo

Ubytování jako na západě

Pokud si výlet protáhnete, můžete využít výběr z několika tipů ubytování – apartmán hotel, kanadské sruby nebo také stany.

Areál nabízí pořádání akcí celoročně, po předchozí domluvě je možné udělat zážitek na míru. Městečko stále pořádá speciální akce, na oficiálních webových stránkách má vyvěšen Kalendář akcí, který rozhodně stojí za to sledovat. Celodenní vstupné pro dospělého člověka je 300 Kč, pro dítě nad 3 roky 150 Kč.

[flexiblemap address=“westernové městečko Boskovice“ title=“Westernové městečko Boskovice“  width=“100%“ height=“400px“ directions=“true“]

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here