Muzeum Lega v Praze. Zabavte vaše ratolesti

0

muzeum lega yoda

Muzeum Lega: Chcete spojit příjemné s užitečným a zabavit vaši ratolest? Pokud vaše dítě sedí rádo u stavebnic, rozhodně uspějete s návštěvou Muzea Lega v Praze, a to přímo na Národní ulici.

Největší na světě

Muzeum lega v Praze je díky své velikosti a počtem vystavených exponátů největší na světe. Na stavbu těchto exponátů bylo použito přes 1000000 kostiček. A kolik můžete vidět modelů?  Na ploše 340 m2 je přes 2500 unikátních modelů rozdělených do 20 tematických expozic.

Harry Potter vs. Mistr Yoda

Přenesete se tak do světa čar a kouzel Harryho Pottera nebo zažijete velkolepé dobrodružství s Indianem Jonesem. To není ale všechno, pokud vás zajímají piráti, máte možnost zhlédnout jejich starobylé lodě či se zúčastnit rytířských soubojů. Pro oddané fanoušky Star Wars jsou zde vystaveny vesmírné lodě i obávaná Hvězda smrti, dokonce se můžete se seznámit i s Mistrem Yodou.

To není ale všechno. K vidění jsou tu i světoznámé památky, pro vláčkomily jsou vystaveny modely moderních i starých lokomotiv, různé dopravní prostředky nebo i propracované mechanismy LEGA Technik.

Lego zabaví všechny věkové kategorie

Snili jste o tom, že si jednou postavíte svůj model Lega? Soukromé Muzeum Lega tuto možnost nabízí, dětský koutek zabaví nejenom vaše děti, ale i vás. Inspiraci můžete hledat například ve skvostném Taj Mahalu, na Karlově mostě, přes 2 metry širokém modelu Národního muzea a na spoustě jiných památek. Pokud vybíráte a nevíte, kterou stavebnici si pořídit, můžete si nechat poradit i v nadstandardně vybaveném Lego shopu – zde můžete zakoupit třeba Dům Simpsonových.

V létě i v zimě

Návštěvu muzea si můžete naplánovat téměř kdykoliv, klidně i po práci, je zde totiž otevřeno od pondělí do neděle a to od 10. až do 20. hodiny večerní. A za malý poplatek můžete vytáhnout fotoaparáty a zvěčnit tuhle výstavu pro své známé.

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here