Nejlepší luxusní hotely. Jak to v takových hotelech chodí

0

dubaj

Jedete na dovolenou a už se těšíte, až o Vás bude postaráno? Až nebudete muset chvíli uklízet, prát a vařit? Inu, hotely jsou rozhodně oblíbené pro své služby. Jaké jsou luxusní hotely ve světě?

Největší světový luxus

Taky jste si někdy představovali, jaké by to bylo bydlet někde, kde máte úplně všechno, na co si jen vzpomenete a kde o Vás bude postaráno tak, že si ani nebudete muset říkat, co byste chtěli a automaticky byste to měli? To by byla paráda. Ale i to je možné. Nicméně, tohle si dopřát není hned tak pro někoho, pro takové ubytování je třeba mít konto nadité k prasknutí, protože je zpoplatněno tak, že se Vám z toho protočí panenky. Rádi Vám přiblížíme, jak to v takových hotelech chodí.

  • Atlantis

Když se tenhle hotel v Dubaji otevíral, slavnostní ohňostroj byl tak obrovský, že byl vidět až z Vesmíru. Celý večírek vyšel na neskutečných 20 milionů dolarů. za vším stál hlavně konkurenční boj s  ostatními luxusními hotely a evidentně se vyplatilo, jelikož hotel bývá plně obsazen i přes to, že jedna noc zde stojí až neuvěřitelných 25.000 dolarů.

Hotel je tvořen dvěmi růžovými věžemi spojenými mostem. V hotelu je k nalezení aquapark, fitcentrum, masážní salony, kadeřnictví, restaurace a soukromá pláž, kde si dokonce můžete zaplavat s delfíny.

atlantis

  • Burj Al Arab

Tento hotel je tak významný, že je dokonce zapsán do Guinessovy knihy rekordů. Je vysoký přes 300 metrů a vypadá jako plachetnice. Taktéž se nachází v Dubaji. Je vybaven dokonce přistávací plochou pro vrtulníky, kam přistává hotelová helikoptéra, kterou můžou návštěvníci zvolit jako jednu z cest, jak se do hotelu dostat. Dále je známa svou ojedinělou restaurací, která je postavena tak odlišně, že má návštěvník pocit, že visí ve vzduchu.

  • Emirates Palace

Tento hotel tvoří šest teras, jedenáct luxusních restaurací a na jednoho hosta připadá dokonce pět zaměstnanců hotelu. Naleznete zde dokonce pokoje, které jsou zdobeny zlatem, každý o rozloze až 680 metrů čtverečních. Hotel naleznete samozřejmě také v Dubaji.

  • Wilson

Tenhle nejluxusnější hotel Evropy byste našli v Ženevě. Nejdražší apartmá, do kterého vede dokonce soukromý eskalátor, vás vyjde na 590.000 korun za noc.

Nicméně, většina z nás si skvělý pobyt užije i v levnějších hotelech, které nabízí naše republika a hlavně naše platové možnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here