Areál Kouty nad Desnou – perfektní sportovní vyžití v zimě i v létě

0

kouty nad desnou

Areál Kouty nad Desnou se nachází v Loučné nad Desnou, v obci Rejhotice, a nabízí celoroční vyžití. Zimní sezónu je možno aktivně strávit ve ski areálu, zbytek roku lze oproti tomu strávit v bikeparku, který disponuje čtyřmi ojedinělými trasami, které uchvátí děti i dospělé.

Ski areál

Ski areál oplývá čtyřmi vleky, snowparkem a k využití je i lyžařská škola. Pokud se zde rozhodnete strávit delší čas, můžete využít ubytování apartmánového typu včetně služeb wellness. V tomto případě je vám poskytnuta sleva na skipas. V sezóně je areál otevřen od 9. do 16. hod. a velké oblibě se těší i večerní lyžování osvětlenou sjezdovkou od 19. do 21. hod.

Bikepark

Každá ze zmíněných čtyř tras je dlouhá necelý kilometr. Areál je možné využívat o víkendových dnech, kdy vás celodenní vstupné vyjde na 300 Kč.

Horské minikáry

Největší senzací celého areálu je během letních měsíců sjezd na horských minikárách. Jízdu můžete pojmout vyhlídkovým stylem, nebo pokud máte soutěžního ducha, je možné si i zazávodit. Minikáry se provozují na trase o délce 500 metrů, kdy pět jízd vás bude stát 160 Kč, 10 poté na 300 Kč. Výhodou těchto jízdenek je jejich přenosnost.

Trampolíny s bungee

Další zábavní atrakcí, kterou park nabízí, jsou bungee trampolíny. Díky skokům na těchto trampolínách se můžete dostat do výšky až 8 metrů. Takovéto skákání návštěvníka vyjde na 50 Kč.

WOODY DOO hřiště

Dětské hřiště z akátového dřeva, které je moderně zřízeno a vybaveno, je možno využít s vašimi ratolestmi již od jejich věku 2 let – a to zdarma.

Sportovní hřiště

Areál je vybaven i v tomto směru. Je možno vybrat si tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo hřiště pro hraní basketbalu. Pronájem těchto hřišť sportovce vyjde na 150 Kč za 1,5 hod., 250 Kč na 3 hodiny nebo můžete využít celých 12 hodin za 1000 Kč.

Každý den můžete do své e-mailové schránky zdarma dostávat přehled aktuálních článků

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here