Dovolená v Tatrách kdykoliv během roku. Vítá vás známá Björnsonka!

0
hory
Zdroj foto: Landscape Nature Photo / Shutterstock.com

Plánujete si letošní dovolenou? Pokud nepatříte pouze ke klasickým plážovým povalečům, ale milujete hory, potom rozhodně nelze opomenout také nám hory nejbližší, a to Tatry. Mnohá krásná pohoří samozřejmě najdeme i u nás, ale v porovnání s Tatrami se jedná o kopečky. V Tatrách vás zkrátka čekají velehory se vším všudy a je to úplně jiná podívaná a ráz krajiny. Do Tater dnes přitom můžete vyrazit také za kvalitními službami.

Moderní hotel v lyžařském středisku Jasná

K příjemné dovolené nepatří pouze samotné místo, kam vyrážíme a co chceme vidět, ale také příjemné ubytování. To vám dnes v Nízkých Tatrách může zajistit vyhledávaný hotel Chopok. Leží v Demänovské dolině a je známý jako hotel Björnson, či Björnsonka. Jeho umístění přímo ve středu lyžařského střediska Jasná z něj dělá výborný výchozí bod, pokud chcete lyžovat zde na svahu. Celé lyžařské středisko Jasná tak můžete mít jako na dlani. Pro lyžaře je to tak jasná volba, ale můžete zde vyrazit kdykoliv během roku a užít si rovněž:

  • Vysokohorskou turistiku
  • Cyklistiku
  • Nádherné výhledy na krajinu

Právě kvůli vysokohorské turistice a cyklistice zde celá řada turistů vyráží. V okolí je toho k vidění opravdu hodně, je zde mnoho turistických tras i cyklistických stezek. Hotel vám přitom poskytne příjemné a komfortní ubytování, jelikož nedávno prošel rekonstrukcí. Jakmile opustíte prostory moderního hotelu, můžete okamžitě obdivovat nádherné výhledy na krajinu.

Vychutnejte si okolí ještě lépe

Abyste neviděli pouze tam, kam sami dohlédnete, můžete si určitě pomoci. Rozhodně stojí za to sbalit si do batohu také pozorovací dalekohledy, díky kterým uvidíte mnohem dál. Tam kam nedojdete, tam můžete přece aspoň dohlédnout. Kvalitní pozorovací dalekohled dnes není velkou investicí a v batohu vás ani nebude příliš zatěžovat. Dokáže vám však poodkrýt krásy okolní krajiny ještě z trochu jiné perspektivy.

—————-Komerční článek—————-

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here