Centrum Babylon Liberec – vše pro milovníky dovolenkové pohody

0

Kongresový, hotelový a zábavní komplex se nachází v srdci města Liberce, a vznikl v roce 1997 přestavbou textilní továrny Hedva. Centrum Babylon Liberec se pyšní velkou rozlohou 30 000 m². Hned při vstupu do atria budete mít pocit, že jste se ocitli v jiném světě. Malba, která vás přivítá vás hned vtáhne do říše Kapitána Nema a když se před vámi objeví obrazy s majákem a větrnou elektrárnou nadšeně se do tohoto světa vrhnete.

Babylon Liberec

UBYTOVÁNÍ

Chystáte se do Liberce na víkend? Proč nevyužít ubytování v luxusním 4*hvězdičkovém hotelu Babylon, který má 1000 lůžek a skvělé wellness centrum. Jako host tohoto hotelu máte v ceně zahrnuto i vstupné na veškeré atrakce, už jen stačí užít si báječný a odpočinkový víkend.

AQUPARK A LUNAPARK

V aquaparku prožijete dobrodružství v podmořském světě, kde budete objevovat tajemné jeskyně, jezírka a přímořská městečka. Můžete se vydat na divokou řeku a bláznivou jízdu trychtýřem, či si jen tak relaxovat v sauně. Až se nabažíte mokrého světa, přivítá vás Lunapark ve stylu pouti, kde si můžete vyzkoušet horolezeckou stěnu, autodrom, nafukovací hrad a mnoho dalšího.

IQ PARK

Zábavně naučné centrum je první, které bylo v České Republice vytvořeno. Otevřelo se v roce 2004 a slouží především školám jako doplněk pro výuku matematiky a fyziky. Nabízí více jak 200 interaktivních či zábavných exponátů.

LÉTO V AQUAPARKU

Od června do sprna máte možnost využít venkovní bázeny a terasu, kterou centrum nabízí. Užijete si zde překrásnou vyhlídku na město Liberec a horu Ještěd a zároveň si na terase vychutnáte skvělý oběd a zákusek z tamní cukrárny, zatímco vase děti zde prožívají svá dobrodružství.

CENY

Ceny jsou určené podle výšky návštěvníka a mohou se měnit.

  • AQUAPARK– rodina, 2 dospělí a 2 děti 1050,-Kč
  • LUNAPARK– rodina, 2 dospělí a 2 děti 440,-Kč

[flexiblemap address=“babylon liberec“ title=“Centrum Babylon Liberec“  width=“100%“ height=“400px“ directions=“true“]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here