V safari ve Dvoře Králové nad Labem můžete strávit příjemnou dovolenou

0
zoo dvur kralove
Mistvan / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)

Safari Dvůr Králové nad Labem: Myslíte, že na safari se můžete jen přijet podívat na jeden den? To by ale bylo trochu málo. Toužíte-li poznat víc ze života divokých zvířat, ochutnat všechny místní speciality atd., pak se v safari ubytujte na delší dobu.

Kde je možné se ubytovat

Vybíráte-li dovolenou v safari ve Dvoře Králové nad Labem, můžete se ubytovat ve stylových apartmánech, kde jsou dřevěné skříně i závěsy s motivem zebřích pruhů atd., nebo se můžete ubytovat v chýších, které však jako chýše pouze vypadají – uvnitř je vše potřebné včetně wifi a koupelny. Před hotelem s apartmány je hostům k dispozici bazén.

safari dvur kralove
Zdroj foto: Markéta Hubáčková

Na jak dlouho se vyplatí dovolenou zakoupit

Doporučujeme zakoupit dovolenou v rozmezí 3–4 dnů, abyste si vše dosyta užili a přitom se nezačali nudit. S malými dětmi se můžete ubytovat i na delší dobu, protože se dostatečně vydovádějí na místních atrakcích.

Jaká je cena

S cenou počítejte spíše o něco vyšší, ubytování v sobě zahrnuje volný vstup do zoo a safari – platí se pouze autobus a safari bus do otevřeného prostoru safari. Dále je potřeba počítat s částkou na jídlo, které si kupujete v místních stáncích (hamburgery, hranolky, místní nápoje, kávu). Snídaně a večeře si ale můžete objednat do centrálního „hotelu“.

Zvířata

A jaká zvířata můžete v safari spatřit? Prakticky všechna od žiraf, přes nosorožce, hrochy, pelikány, plameňáky, menší živočichy jako tarantule, hadi, hmyz v samostatném pavilonu. Safari busem pak spatříte stáda různých turů, pakoní, zeber, antilop, zubrů

dvur kralove nad labem
Zdroj foto: Markéta Hubáčková

Další vyžití

Kromě prolézaček a dřevěných hradů (které si jako ubytovaní hosté můžete dosyta užít před a po otvírací době pro ostatní návštěvníky) se můžete zabavit na lanovém parku v korunách stromů. Pokud jste takovou atrakci ještě nevyzkoušeli, vezměte si raději školeného instruktora. Lanový park je vhodný pro děti od 9 let.

Dále se můžete projet na velbloudu, ovšem pozor: docela dost zapáchá. Zážitek je to ale neopakovatelný.

Někdy můžete mít štěstí, že při svém pobytu zažijete i nějakou výstavu – například kaktusy a sukulenty. Výstavy jsou prodejní.

Užijte si dovolenou podle vašich představ!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here