Pangasinan – nevšední kousek Filipín, kde si přijde na své opravdu každý

0

Provincie di Pangasinan patří mezi turisty k těm nejoblíbenějším. Jde  o dva miliony let staré ostrovy, jichž většinu zabírá velká přírodní rezervace. Filipíňané si svých přírodních pokladů zkrátka a dobře cení. Z množství ostrovů jsou tak dnes přístupné pouze čtyři.

VIDEO:

Ale v jejich případě je rozhodně na co se dívat. A pokud by vám nestačilo jen prosté pokochání krajinou, podívejte se na seznam výletních míst, které vás dozajista zaujmou.

Výlety na kajaku i zábavní park

Filipínské Bolinao je oblíbené zejména u milovníků plavání a jízdy na kajaku, ovšem nabídne i jeden historický kostel. Potěší vás místní příroda, čisté pláže a mnoho dalšího navíc. Bolinao je dokonalým příkladem málo známé odpočinkové destinace, která teprve čeká na objevení!

Docela jiné zážitky vám nabídne Lingayen. Tato oblast je známá především díky svému zábavnímu parku. Ovšem kromě toho tu na vás čekají i krásné pláže a nevšední historické památky. Rozhodně se tedy máte na co těšit.

Své kouzlo mají i filipínská města

Máte raději pestrou nabídku jídel  v restauracích, nakupování v tradičních obchůdcích a výhled do daleka? Vydejte se prozkoumat jednu z mála místních řek. Připravenou ji pro vás má Alaminos se svými přírodními parky, plážemi a množstvím dalšího vyžití. Garantujeme, že se nudit nebudete.

A konečně si filipínský Pangasinan připravil něco také pro fanoušky sportu. Čeká tu na ně muzeum a četné sportovní aktivity. Nedaleko najdete také (opět) přírodní parky a další. Vydejte se objevovat Mangatarem a rozhodně nebudete zklamaní! Svou aktivní dovolenou si tu totiž dokáže poskládat opravdu každý.

Chcete si z tohoto úžasného kousku planety prohlédnout víc? Vše potřebné najdete v našem videu. Máme pro vás pohledy z výšky i procházku přírodou.

zdroj foto: redakce

Fotografie:

Ostrovy-pangasinan
Ostrovy-pangasinan

Pangasinan-filipiny
Pangasinan-filipiny

Pangasinan-ostrov
Pangasinan-ostrov

Pangasinan
Pangasinan

Filipiny-pangasinan
Filipiny-pangasinan

Filipiny-souostrovi
Filipiny-souostrovi

Ostrov-v-pangasinan
Ostrov-v-pangasinan

[fblike]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte Váš komentář
Please enter your name here

CAPTCHA