Německo

Německo nabízí přírodní krásy, kulturní památky a mnoho dalších zajímavostí, které stojí za to navštívit. Pokud máte rádi cestování, podívejte se na naše tipy na výlety či dovolenou.

Německo leží ve Střední Evropě a má mnoho zajímavostí k vidění. Cestovatelé si z této země odnesou zcela jistě mnoho zážitků.

Líbí se vám tipy na výlety z portálu vyslapy.cz? Staňte se našim fanouškem třeba na sociálních sítích a získávejte upozornění na články.

chemnitz

Chemnitz: Třetí největší město Saska má co nabídnout

Chemnitz: Třetí největší město Saska je známé u nás pod českým názvem Saská Kamenice. Jaké pohnutky se nabízí k návštěvě? Kdo si zde přijde na své a co rozhodně neopomenout?...
zamek Neuschwanstein

Neuswanstein: Bavorský zámek, na kterém byl první telefon a první splachovací záchod

Když navštívíte našeho souseda – Bavorsko – rozhodně nemůžete minout jeho zámky, kterých je asi 50. Nejznámějšími jsou bezesporu Neuswanstein, Herrenchiemsee nebo Nymphenburg, ale i ostatní stojí za vidění....
zidovsky pamatnik

Berlín: Návštěva Židovského památníku zaujme nejen ty, kdo se zajímají o 2. světovou válku

Pokud se zajímáte o vše, co souvisí s druhou světovou válkou, rozhodně si nenechte ujít návštěvu Berlína, pro takového nadšence je to skoro až povinnost. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit, jakou...
radnice Romer

Frankfurt nad Mohanem: Impozantní město, kde se snoubí moderna s historií

Frankfurt nad Mohanem je město, které vás doslova okouzlí na první pohled. Proč byste si neměli nechat ujít návštěvu této německé metropole? Které význačné památky a zajímavosti stojí za pozornost?
mesto drazdany

Malebné Drážďany oslní v létě ale i v zimě

Město, kterému válka přinesla hodně bolesti, je bezpochyby impozantní barokní metropolí. Drážďany coby město turistiky, kultury, historie. Zde najdete vše. Město má co nabídnout v každém ročním období. Co nelze opomenout při návštěvě? 
moritzburg

Moritzburg: Zámek, na jehož schodech ztratila Popelka svůj střevíček

Kdo by neznal kultovní pohádku Tři oříšky pro Popelku. Pokud se chcete podívat na legendární místo, kde Popelka ztratila střevíček, můžete. Stačí navštívit lovecký zámek Moritzburg. Podívaná pro malé i velké. Každý si zde přijde na své.
ornbau2

Německo – známe ty nejzajímavější turistické cíle

Německo, země proslavená Octoberfestem, ovocným pivem a typickými bavorskými kroji. Jak jistě víte, Německo je velká země a skýtá mnoho věcí k objevení.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this